7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye

Ülkemizde ve dünya genelinde artık her işlem geçmişteki haline göre daha hızlı gerçekleştirilmektedir. Yaşantının hızlanmasından başlayarak yemek yeme şeklinin hızlanması ve benzeri pek çok işlemde süreçler daha hızlı ilerlemektedir. Bu hızlanmanın görüldüğü bir diğer alan olarak taşımacılık hizmetleri bilinmektedir. Geleneksel taşıma ve kurye hizmetlerinde ihtiyaçlar karşılanamadığı ve işlemlerin yavaş yapıldığı düşünülürse bu noktada yeni bir taşıma anlayışına ihtiyaç olmaktadır. Beyoğlu motorlu kurye bu ihtiyacı karşılamak ve sorunları ortadan kaldırmak amacı ile hizmet vermeye başlamıştır. Taşımacılık ve kurye işlemlerinde tam zamanında teslimatın önem taşıdığı özellikle ticari alanlarda bu hizmet sayesinde gecikme yaşamadan ve zarar oluşmadan teslimat yapılmaktadır.

Motorlu Kurye Hizmetleri

Beyoğlu motor kurye diğer kurye işletmelerinden ve kargo sistemlerinden farklı olarak motosiklet ile teslimat yapmaktadır. Motosiklet ile yapılan teslimat işlemleri daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmektedir. Motosikletler diğer araçlara göre daha hızlı ve çevik araçlardır. Özellikle İstanbul gibi trafik yoğunluğu fazla olan ve kalabalık nüfusa sahip olan şehirler için en ideal ulaşım aracı olarak görülmektedir. Motosikletler trafik durmuş olsa bile beklemeden ve takılmadan yoluna devam edebilmektedir. Özellikle kurye işlemlerinde bu çok önemli bir noktadır. Ulaşması gereken yere gecikme yaşamadan gidebilmesini sağlamakta ve sorun ortaya çıkmasını engellemektedir. Motorlu kurye ile ticari işlemlerin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Gece Teslimatları İçin Gece Kurye

Beyoğlu moto kurye müşterilerine farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de gece kurye teslimatıdır. Motorlu kurye hizmetleri gece gündüz, yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak sunulmaktadır. Özellikle acil durumlarda ilaç ve benzeri şeylerin taşınması büyük önem arz etmektedir. Bu gibi durumlar bazen hayati öneme sahip olabilmektedir. Bu gibi teslimatları zamanında yapmak ve sabahı beklemeden gece gerçekleştirmek çok önemlidir. Motorlu kurye hizmetleri ile bu işlemler gecikmesiz gerçekleştirilmektedir. Taşınmasını istediğiniz şeyler için müşteri temsilcisi ile irtibata geçerek gece saatleri için de dâhil olmak üzere kurye talebinizi iletebilirsiniz. Adres, kimlik ve teslimat bilgilerini ilettiğiniz de belirttiğiniz saatte kurye çalışanı adreste olacak ve teslimatınızı zamanında gerçekleştirecektir.