7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye Hizmetleri

Kurye ve taşımacılık hizmetleri tecrübe, bilgi ve gerekli ekipman gerektiren hizmetlerdir. Bu sebeple de gerçekleştirilmesi büyük zorluklar barındırmakta olan hizmetler olarak bilinmektedir. Özellikle ticari amaçlı olarak gerçekleştirilen taşıma ve kurye işlemlerinde büyük sorunlar yaşanabilmekte ve bunların sonucu olarak maddi ve manevi zararlar oluşabilmektedir. Beyoğlu motorlu kurye hizmetleri bu sorunları kaldırmak üzere hizmet vermektedir. Yirmi yıldan fazla süredir bu işler ile uğraşan firma tam zamanında ve gecikmesiz teslimat işlemlerini yapabilmek için motorlu kurye hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Bu hizmetler ile başta ticari işlemler olmak üzere kişisel kurye işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerdeki en önemli nokta olan tam zamanında ve gecikmesiz teslimat motorlu kurye ile mümkün olabilmektedir.

Ekspress Kurye

Beyoğlu moto kurye taşıma işlemlerinde motosikletler ile teslimat yapmaktadır. Motosikletler özellikle İstanbul ve Beyoğlu gibi şehirlerde ulaşım için ideal araçlar olarak görülmektedir. Trafik yoğunluğu olan ve kalabalık nüfusa sahip bu yerlerde bir yerden bir yere ulaşmak büyük soru oluşturmaktadır. Bunun sonucunda da taşımacılık işlemleri zorlaşmaktadır. Ancak bu şehirlerde motosikletler ile bir yerden başka bir yere ulaşmak daha kolay olmaktadır. Diğer araçları arasından rahat şekilde geçip gidebilen motosiklet trafiğe takılmada istedikleri yere ulaşabilmektedir. Ekspress kurye olarak adlandırılmakta olan hızlı taşımacılık işlemleri için motosikletler en iyi çözümdür. Kurye işlemlerinde en hızlı teslimat sadece motosikletler ile gerçekleştirilebilmektedir.

7/24 Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinde kesintisiz hizmet sunulabilmesi önem arz eden durumlardandır. Beyoğlu motor kurye yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak kurye hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler acil durumlar başta olmak üzere her ihtiyaç anında sorunsuz şekilde gecikmeden sunulabilmektedir. Gece saatlerinde acil olarak bir yerden başka bir yere ulaşması gereken ilaç ve evrak gibi önemli şeylerin taşınması işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Gece gündüz hizmet vermekte olan müşteri temsilcileri ile irtibat sağlayarak taleplerinizi ileterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Motorlu kurye çalışanı taşınması gereken şeyleri teslim alarak gecikmeden teslimatı yapacaktır. İlaç gibi hayati öneme sahip şeylerin taşınmasında motorlu kurye gecikmesiz teslimatı ile ideal çözümü sunmaktadır.